This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Sadece ebülten abonelerine özel, ilk siparişte geçerli %10 indirim Kupon kodu: LUCE10

2000 TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

Lovers Plan

Partneriniz ile paylaşmak üzere 8 seanslık abonelik planınızı Luce Cleaning & Healing Rituals, Luce Skin Rituals ve Luce Hair Rituals ile dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Ritüellerin keyfini birlikte çıkarabilir ya da ayrı ayrı gelebilirsiniz. Özel günlerinizde sağlıkla parlamak ya da keyifli bir çift ritüeli oluşturmak için Lovers Plan’ı tercih edebilirsiniz. Jonats çiftlerimize düğün tarihleri belli olduğunda bizimle iletişime geçerek kendilerine özel Lovers Planı 2 ay öncesinden takvimlendirmelerini tavsiye ederiz. Luce Ritüellerinden oluşturacağınız 8 seanslık pakette tamamen özgürsünüz. Örneğin, 3 seans Luce Hair Rituals, 2 seans Luce Skin Rituals ve 3 seans Cleaning & Healing Rituals alarak 2 aylık yoğun bir bakım kürünü sevgiliniz ile paylaşabilirsiniz.
Örnek olarak oluşturduğumuz 8 seanslık plan ücreti (19.600 TL) üzerinden %25 oranında (4.900 TL) indirim uygulanacaktır. Lovers Plan 2 ay içinde planlanarak kullanılmalıdır.

Like Mother Like Daughter

İhtiyacınıza göre belirlenecek 8 seans Cleaning & Healing Rituals, Luce Skin Rituals ve Luce Hair Rituals’dan oluşan abonelik planınızı anneniz ile istediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz. Keyifli anne kız günleri için yeni rutininizi birlikte yapalım. Luce Ritüellerinden oluşturacağınız 8 seanslık pakette tamamen özgürsünüz. Örneğin, 6 seans Luce Hair Rituals, 2 seans Luce Skin Rituals alarak 2 aylık yoğun bir bakım kürünü anneniz ile paylaşabilirsiniz. Örnek olarak oluşturduğumuz 8 seanslık plan ücreti (11.200 TL) üzerinden %25 oranında (2.800 TL) indirim uygulanacaktır. Like Mother Like Daughter Plan 2 ay içinde planlanarak kullanılmalıdır.Anneniz ve sizleri keyifli bakım günlerinizde Luce Studio’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Ride Or Die Plan

2 ay içinde kullanmak üzere ihtiyacınıza göre belirlenecek 8 seans Cleaning & Healing Rituals, Luce Skin Rituals ve Luce Hair Rituals’dan oluşan abonelik paketinizi arkadaşınız ile istediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz. Ritüellerin keyfini birlikte çıkarabilir ya da ayrı ayrı gelebilirsiniz. En yakın arkadaşınızla keyifli vakit geçirmek ve birlikte güzelleşmek için kendinize özel bakım planınızı oluşturabilirsiniz.Luce Ritüellerinden oluşturacağınız 8 seanslık pakette tamamen özgürsünüz. Örneğin, 4 seans Luce Hair Rituals, 4 seans Luce Skin Rituals alarak 2 aylık yoğun bir bakım kürünü arkadaşınız ile paylaşabilirsiniz. Örnek olarak oluşturduğumuz 8 seanslık plan ücreti (12.800 TL) üzerinden %25 oranında (3.200 TL) indirim uygulanacaktır. Ride or Die Plan 2 ay içinde planlanarak kullanılmalıdır.Sizi sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek üzere Luce Studio’da buluşturmaktan çok heyecanlıyız.

Intense Hair Therapy Plan

Kronik olarak saç dökülmesi, saç derisinde sivilce oluşumu ya da aşırı kuruluk gibi saç derisi problemleri yaşıyorsanız düzenli ritüel planlaması tam size göre. Bitkisel reçeteler düzenli şekilde uygulandığında saç derinize yenilenme ve kendini onarma imkanı sunacaktır. İlk seansta gerçekleştireceğimiz saç kökü analizi ile kişiselleştirilmiş abonelik planınızı birlikte oluşturabiliriz. 4 seans Luce Hair Rituals’tan oluşan planınıza özel %20 indirim uygulanacaktır. Intense Hair Therapy en iyi sonucu alabilmek için 2 ay içinde planlanarak kullanılmalıdır.

This section doesn’t currently include any content. Add content to this section using the sidebar.

Cart

No more products available for purchase