This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Sadece ebülten abonelerine özel, ilk siparişte geçerli %10 indirim Kupon kodu: LUCE10

2000 TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!

Doğanın büyülü akışından ilham ve saygıyla

Toprağın sürekli yaratan ve yenilenen gücünden beslenen Saf bir özgürleşme ritüeli.

 
 
 

Minimalist Felsefe

Ritual'ın serisi %70 Organik +%100+ doğal +%100 Vegan içerikle formüle edilmiştir. Bu felsefe aracılığıyla Luce'un gücünden yararlanmaya ve insanların yaşamlarını iyileştirmeye kararlıyız.

Doğanın büyüsünü şişeledik.

Luce, Ege ve Anadolu Bölgesiyle olan derin bağımızın simgesidir. Luce, Toprak Ana'dan elde edilen minimalist, sürdürülebilir, organik, doğal ve bitki bazlı ürünler yaratarak insanların hayatlarını dönüştürme vizyonuyla kuruldu. Doğanın en saf kaynaklarından üretilen Luce'un saç bakım ürünleri, gezegene duyulan derin saygıya dayanmaktadır.

Organik İçerikler

Luce Organics Line ürünlerimizin tümü, geleneksel veya sentetik pestisitler ve gübreler kullanılmadan yetiştirilen veya hasat edilen doğa bazlı içerikleri içeren organik içerikle formüle edilmiştir. Formüllerimizde kullanılan her organik içerik, akredite bir organik sertifikalandırma kuruluşu tarafından sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimizdeki bileşenlerin bu sentezi saçınızın doğal özelliklerini güçlendirir ve geliştirir.

Doğallık ve fayda açısından özenle seçilmiş hammaddelerle başlıyoruz. Daha sonra her benzersiz formülü saç tipinize, dokunuza, hedeflerinize ve tercihlerinize uyacak şekilde tasarlıyoruz. Tüm formüllerimiz vegandır, hayvanlar üzerinde deney yapılmaz ve titiz bir test sürecinden geçer.

Luce Blog

Luce Deneyim Merkezi

Luce Deneyim Merkezi

Luce Rituals, 5 kurucu saç makyaj sanatçısı tarafından tohumları 5 yıl önce atılmış bir proje. Luce aceleye gelmeden yıllar içinde olgunlaşmış ve bugünkü deneyim merkezi ve organik bakım ürünleri konseptine...

Read more
Saçlarınızla Tanışma Zamanı

Saçlarınızla Tanışma Zamanı

Günümüzün güzellik kakofonisinde aynı amaç için satışa sunulan raflarca ürünle karşı karşıya kalınca kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Saçınızın hangisine ihtiyacı olduğunu biliyor musunuz? Belki de benim gibi bir güzellik delisi olduğunuz...

Read more

Cart

No more products available for purchase